MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
255 000 PLN
11 960,60 PLN/m2
GDAŃSK
Jana Sobieskiego
Opis
Prywatny kampus akademicki w Gdańsku przy ulicy Sobieskiego 13, w odległości 5 minut piechotą od Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Medycznego.
Inwestycja składa się z dwóch pięciopiętrowych budynków, pomiędzy którymi umiejscowiona jest ogólnodostępna sala z punktami gastronomicznymi. Zamieszkać w nim będzie mogło prawie 500 studentów. W obiekcie są także pokoje do wspólnej pracy, pokoje rekreacyjne, sala eventowa, sala fitness i miejsca parkingowe.

Całość została zaprojektowana z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych oraz technologicznych, jak i potrzeb typowych dla docelowej grupy użytkowników. Przyjemne i estetyczne wnętrza oraz wysoka jakość wykończenia, a przede wszystkim zachowanie prywatności każdego mieszkańca to tylko niektóre z atutów tej inwestycji. Obsługa odbywać się będzie z wykorzystaniem aplikacji mobilnych, które przejmą część funkcji administracyjnych. Wysoki standard ochrony zapewni wszystkim mieszkańcom kampusu komfort i bezpieczeństwo.

Projekt kampusu uwzględnia wiek, potrzeby i zwyczaje przyszłych mieszkańców obiektu. Akademik ma w sobie wszystko co potrzebne, by stworzyć unikalny klimat przyjaznego kampusu i stać się preferowanym miejscem zamieszkania studentów z Polski i zagranicy. Bliskość uczelni, dogodna lokalizacja w ramach miasta sprawią, że nowy obiekt szybko zapełni się lokatorami. Inwestycja przygotowana została z uwzględnieniem doświadczeń istniejących już kampusów akademickich w Stanach Zjednoczonych oraz Skandynawii.

ATUTY INWESTYCJI:

Bezobsługowa: zakup lokalu związany jest z jednoczesnym objęciem zarządzania obiektem przez Operatora.

Dochodowa: Operator zapewnia min. 6% rocznego zwrotu z inwestycji.

Bezpieczna: Realizacja inwestycji jest pod stałym nadzorem banku kredytującego.
Szczegóły oferty

Cena255 000 PLN

Cena za m211 960,60 PLN

Powierzchnia21,32 m2

Liczba pokoi1

Piętro2

Liczba pięter5

Rok budowy2020

Stan nieruchomościIdealny