MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
196 631 PLN
6 550 PLN/m2
RUMIA
ul. Apolinarego Formeli
Opis
Inwestycja obejmuje 8 budynków wielorodzinnych z 248 lokalami mieszkalnymi o powierzchni od 30 do 75 m kw. Całe osiedle zaprojektowane zostało w nowoczesnej stylistyce, zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie. Zadbano o wszystkie szczegóły zapewniające optymalne wykorzystanie światła dziennego oraz swobodne korzystanie z części wspólnych. Każdy budynek wyposażony został w szybką, cichobieżną windę. Na najniższej kondygnacji znajdują się indywidualne boksy garażowe z osobnymi bramami wjazdowymi. Dodatkowo zaplanowano zewnętrzne miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz ich gości.

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, niezwykle atrakcyjną pod względem lokalizacji. Dobre skomunikowanie czyni ją miejscem atrakcyjnym zarówno dla mieszkańców, jak i przedsiębiorców. W odległości 30 km od Rumi znajduje się Port lotniczy Gdańsk-Rębiechowo z połączeniami do wielu państw europejskich.

Ponadto położenie w urokliwym otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawia, że jest to doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu i obcowania z naturą. Położenie tak dużego i cennego przyrodniczo obszaru, jakim jest Trójmiejski Park Krajobrazowy, bezpośrednio na styku z dużą aglomeracją miejską stanowi ewenement na skalę Polski.

ODBIÓR WRZESIEŃ/PAŹDZIERNIK 2020

Zapraszam do kontaktu
Szczegóły oferty

Cena196 631 PLN

Cena za m26 550 PLN

Powierzchnia30,02 m2

Liczba pokoi1

Piętro3

Liczba pięter4

Typ kuchniAneks

RynekPierwotny