Gdynia

Wielki Kack, os. Kacze Buki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
152 735 PLN
Cena za m2
4 806,01 PLN
Powierzchnia
31,78 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
0
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2018
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Numer oferty
852/4883/OMS

Opis nieruchomości

Nowoczesne, wielorodzinne osiedle z niską zabudową. Inwestycja jest zlokalizowana w renomowanej gdyńskiej dzielnicy Wielki Kack, w sąsiedztwie centrum miasta i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Wyjątkowe położenie osiedla - połączyło miejską wygodę z obcowaniem z naturą, której bliskość odczuwa się każdego dnia, niezależnie od pory roku.

Aktualnie w sprzedaży znajduje się budynek nr 1 z 18 mieszkaniami oraz budynek B2 z 29 lokalami 1-, 2 i 3-pokojowymi i z antresolami, z powierzchnią typu open-space, co umożliwia wymarzony sposób zaaranżowania wnętrz. Wśród lokali dostępne są metraże od 28,95 m2 do 111,93 m2. Do mieszkań znajdujących się na piętrach przynależą balkony lub tarasy, natomiast większość lokali parterowych wzbogacona jest o duże, zielone ogródki, doskonałe dla rodzin z dziećmi i wszystkich sympatyków grillowania w gronie przyjaciół.

Hale garażowe oraz zewnętrzne miejsca postojowe.

Parametry dodatkowe

  • Typ balkonów: Klasyczny
  • Winda: Tak
  • Garaż: Tak
  • Cena za garaż: 16 000 PLN
  • Cena za parking naziemny (miejsce): 13 000 PLN
  • Odl. od centrum miasta [km]: 6
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Alex T. Great Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa finansowego oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Alex T. Great Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk (80-244) przy Al. Grunwaldzka 82. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).