Reda

ul. Obwodowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
237 162 PLN
Cena za m2
4 654,80 PLN
Powierzchnia
50,95 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
6
Liczba pięter
18
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2018
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Czynsz administracyjny
PLN
Dostępne od
2017-10-10
Numer oferty
960/4883/OMS

Opis nieruchomości

Wzdłuż nowo powstałej ulicy Morskiej, łączącej Rumię z Redą . Jest to kompleks czterech budynków mieszkalnych o zróżnicowanej wysokości, wśród których szczególną uwagę zwraca 18-kondygnacyjna „wieża” górująca nad całą okolicą. Jest to pierwszy tak wysoki budynek, który powstanie w Małym Trójmieście Kaszubskim. Wszystkie budynki osadzone są na wspólnej hali garażowej, której strop stworzy bardzo atrakcyjny dziedziniec.

Budynek składa się z 4 segmentów o różnej wysokości, połączonych wspólną halą garażową, która stanowi dla nich podstawę. W najwyższym, bo 17-piętrowym segmencie A znajduje się 82 mieszkań. W segmencie A znajdą się dwie szybkobieżne windy. Mieszkania są optymalnie ustawne posiadają balkony lub loggie, na parterze wyposażone w ogródki. Mieszkania ostatniego piętra zaprojektowane zostały z powierzchnią dodatkową w postaci antresoli. Wszystkie lokale segmentu A będą posiadały antywłamaniowe drzwi, gresy mrozoodporne na balkonach oraz videodomofony.
Kolejne segmenty B i C są zaprojektowane jako dwa 5-piętrowe budynki. Najniższy segment D to zaledwie 3 piętrowy budynek z 16 mieszkaniami w metrażach 39,56- 65,42 mkw. We wszystkich mieszkaniach seg. A,B,C,D w standardzie zaplanowana została biała ceramika sanitarna, baterie łazienkowe oraz białe drzwi wewnętrzne. W budynku zastosowano szereg rozwiązań służących wygodzie mieszkańców, takich jak automatyczne sterowanie oświetleniem w częściach wspólnych, system klucza generalnego, instalacje światłowodowe.
Na parterze budynku znajdować się będzie łącznie 10 lokali usługowych.

Parametry dodatkowe

 • : Klasyczny
 • Winda: Tak
 • Komórka: Tak
 • Garaż: Tak
 • Cena za garaż: 21 000 PLN
 • Recepcja: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 3
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus
 • Widok na: Panorama miasta
 • Kierunek okien w pokojach: Wschód

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Alex T. Great Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa finansowego oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Alex T. Great Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk (80-244) przy Al. Grunwaldzka 82. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).