Reda

ul. Długa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
250 492 PLN
Cena za m2
4 428 PLN
Powierzchnia
56,57 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Liczba pięter
2
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2019
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Numer oferty
1034/4883/OMS

Opis nieruchomości

Nowe osiedle o niskiej zabudowie, zlokalizowane w willowej dzielnicy Redy przy ul. Długiej, o nowoczesnej architekturze i niepowtarzalnym charakterze zabudowy. Wygląd budynków to estetyczna forma dopełniona szkłem zgodnie z aktualnymi trendami architektury użytkowej. W budynkach znajdą się mieszkania dwu- i trzypokojowe z balkonami, tarasami lub ogródkami przydomowymi. Na ostatniej kondygnacji znajdą się lokale powiększone o antresole. W obrębie osiedla znajdą się również lokale usługowe.

Osiedle składa się z 23 budynków . Wygląd budynków to estetyczna forma dopełniona szkłem, zgodna z najnowszymi trendami architektury użytkowej. Niepowtarzalny charakter zabudowy zostały osiągnięty poprzez dodanie ram w kolorze białym wieńczących dach i schodzących wzdłuż elewacji. Kształt dachów nawiązuje do otaczającej osiedle willowej zabudowy jednorodzinnej. Atutem osiedla są duże okna, balkony i tarasy zapewniające optymalne nasłonecznienie pomieszczeń. Wszystkie budynki zaprojektowano podpiwniczone i o niskiej zabudowie, różniące się nieznacznie wyglądem. W obrębie inwestycji zaplanowano lokale usługowe, które najdą się w budynkach usytuowanych przy wjeździe do osiedla. Na osiedlu z niezwykłą starannością zaplanowano miejsca do odpoczynku i spacerów. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaaranżowano duży plac zabaw.

Mieszkania

Osiedle to niewysokie 2 piętrowe budynki z jedną klatką schodową łączącą poszczególne kondygnacje. W skład budynków wchodzą mieszkania dwupokojowe oraz rodzinne mieszkania 3 – pokojowe. Dodatkowo mieszkania na ostatniej kondygnacji powiększone zostały o użytkowe antresole. Do wyboru są mieszkania o powierzchni od 36 mkw do 74 mkw. Na etapie budowy możliwa jest indywidulana, dostosowana do własnych potrzeb aranżacja wnętrz. 9 mieszkań usytuowanych w jednym budynku zapewni przyszłym mieszkańcom spokój i kameralność sąsiedzką. Do mieszkań przynależą balkony i tarasy, na kondygnacji parterowej dostępne są również mieszkania z ogródkiem. Uzupełnieniem oferty są miejsca postojowe w halach garażowych, garaże indywidualne i komórki lokatorskie znajdujące się pod każdym z budynków. Oprócz tego na terenie inwestycji znajdą się bezpłatne zewnętrzne miejsca postojowe. Budowa osiedla podzielona jest na etapy.


W ofercie posiadam również oferty z całego Trójmiasta oraz posiadamy doradztwo finansowe.

Parametry dodatkowe

  • Garaż: Tak
  • Cena za garaż: 16 PLN
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 6
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Alex T. Great Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa finansowego oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Alex T. Great Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk (80-244) przy Al. Grunwaldzka 82. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).