Reda

ul. Obwodowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
246 998 PLN
Cena za m2
4 978,79 PLN
Powierzchnia
49,61 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3
Liczba pięter
5
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2019
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Numer oferty
1035/4883/OMS

Opis nieruchomości

Zachęcam do kontaktu droga telefoniczną lub mailową w celu przedstawienia pełnej oferty deweloperów oraz przedstawienia różnych sposób finansowania zakupu.

Piękna elewacja i funkcjonalne wykończenie to cechy wyróżniające osiedle. Wszystkie budynki są w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Precyzyjne wykończenie i subtelne barwy sprawiają, że budynki prezentują się lekko i nowocześnie. Zastosowane najnowsze rozwiązania budowlane, zagwarantują wysoką izolacyjność akustyczną, gdyż zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest prywatność we własnym domu.

Hale garażowe zaaranżowane zostaną na dwa sposoby, oprócz właściwego przeznaczenia to na ich dachach funkcjonować będzie zielony taras z placem zabaw dla najmłodszych. Zieleń to częsty kolor na osiedlu- płaskie dachy również mają kolor lasu, a wokół całej inwestycji zorganizowano liczne ścieżki pisze i rowerowe, plac zabawy oraz wygodne ławki, co pozwoli na aktywne spędzania czasu nieopodal własnego domu.

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Basen, Park, Bazarek, Bank, Komenda policji, Fitnes, Centrum handlowe, Las, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Alex T. Great Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa finansowego oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Alex T. Great Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk (80-244) przy Al. Grunwaldzka 82. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).