Reda

Obwodowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
200 281 PLN
Cena za m2
4 860,01 PLN
Powierzchnia
41,21 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
17
Typ kuchni
Otwarta
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2020
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Dostępne od
2020-03-30
Numer oferty
1086/4883/OMS

Opis nieruchomości

Wzdłuż nowopowstałej ulicy Morskiej, łączącej Rumię z Redą, powstaje nowoczesna inwestycja. Osiedle to kompleks czterech budynków mieszkalnych o zróżnicowanej wysokości, wśród których szczególną uwagę zwraca 18-kondygnacyjna „wieża” górująca nad całą okolicą. Jest to pierwszy tak wysoki budynek, który powstanie w Małym Trójmieście Kaszubskim. Wszystkie budynki osadzone są na wspólnej hali garażowej, której strop stworzy bardzo atrakcyjny dziedziniec.

Budynek składa się z 4 segmentów (budynków) o różnej wysokości, połączonych wspólną halą garażową (segment D), która stanowi dla nich podstawę. W najwyższym, 17-piętrowym budynku A znajdują się 73 mieszkania. Są to lokale mieszkalne 2,3,4 – pokojowe w metrażach od 33,59 do 150,01m². W budynku tym znajdą się dwie szybkobieżne windy łączące wszystkie kondygnacje. Mieszkania są zoptymalizowane pod względem powierzchni, układów oraz stron świata. Posiadają balkony lub loggie, niektóre wyposażone są w ogródki. Metraż mieszkania na ostatniej kondygnacji powiększony zostały o powierzchnię antresoli, tworząc tym samym ogromną przestrzeń z wyjątkową oranżerią, której aranżacja pozwoli ponieść się wyobraźni każdego z domowników.

Kolejne segmenty B i C są zaprojektowane jako dwa 6 i 4-kondygnacyjne budynki. W segmencie B mamy 26 mieszkań w metrażach 31,57 – 62,09m². W segmencie C zaprojektowano 47 mieszkań o powierzchni od 34,27 – 65,44 m². W budynku zastosowano szereg rozwiązań służących wygodzie mieszkańców, takich jak automatyczne sterowanie oświetleniem w częściach wspólnych, system klucza generalnego, instalacje światłowodowe. Na parterze budynku znajdować się będzie łącznie 9 lokali usługowych.

Dodatkowo miejsce postojowe zewnętrzne ogólnodostępne.

Parametry dodatkowe

 • Liczba balkonów: 1
 • Typ balkonów: Loggia
 • Winda: Tak
 • Komórka: Tak
 • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
 • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Basen, Bank, Restauracja, Park, Przedszkole, Plac zabaw, Kościół, Apteka, Hala sportowa, Szkoła, Sklep
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Lokalna
 • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska
 • Widok na: Pola, Inne budynki, Podwórko, Panorama miasta
 • Kierunek okien w pokojach: Wschód

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest Alex T. Great Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres sekretariat@alextg.pl… czytaj więcej