Reda

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
347 328 PLN
Cena za m2
6 480 PLN
Powierzchnia
53,60 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
6
Liczba pięter
8
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2017
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Dostępne od
2018-02-28
Numer oferty
1087/4883/OMS

Opis nieruchomości

Prezentowana inwestycja kreuje wyjątkowe miejsce, jedyne tak specyficzne osiedle na terenie Redy, Trójmiasta, całej Polski. Powstaje z myślą o osobach, które lubią aktywnie spędzać czas, dla których sport i ruch są ważną częścią życia. Unikatowa jest także architektura. Budynki z zewnątrz przypominają zacumowane przy nabrzeżu statki, w morskim klimacie utrzymane są także ich wnętrza. Wszystkie elementy łączy wspólna idea: stworzenia niepowtarzalnego miejsca do komfortowego życia, mieszkania i odpoczynku.

Otoczeniem budynków mieszkalnych będzie kompleks rekreacyjno sportowy w którego skład wejdzie park wodny z kompleksem basenów, atrakcji wodnych i nowoczesnym światem saun. Zaplanowane jest także powstanie klubu fitness, siłowni, a także punkty handlowe i gastronomiczne.

Na projekt mieszkalnej części inwestycji składają się cztery budynki. Swoim kształtem i wyrazem przestrzennym przypominają stojące w porcie, imponujące swoją wielkością statki. Na elewacji, chociaż w całości utrzymana jest ona w jasnych, naturalnych barwach, wyraźnie maluje się burta i przewyższające ją górne pokłady.

Aktualnie powstaje budynek, który będzie posiadał osiem pięter, dwukondygnacyjną halę garażową oraz lokale handlowo-usługowe na parterze. Budynek obsługiwany będzie przez pięć klatek schodowych łączących wszystkie kondygnacje. W każdej klatce znajdą się cichobieżne windy. Klatki schodowe, korytarze i pozostałe części wspólne zaaranżowane zostaną w tematyce morskiej.

Na obszernym dziedzińcu pomiędzy budynkami, w strefie niedostępnej dla ruchu kołowego oraz osób postronnych, zaplanowano otoczony zielenią i elementami małej architektury plac zabaw dla dzieci. Dla bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców w każdym budynku znajdzie się portiernia, a budynki i ich otoczenie będą monitorowane.

Parametry dodatkowe

 • Liczba balkonów: 1
 • Typ balkonów: Klasyczny
 • Winda: Tak
 • Komórka: Tak
 • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
 • Cena za parking podziemny (miejsce): 25 000 PLN
 • Recepcja: Tak
 • Dostępne w okolicy: Park, Plac zabaw, Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe, Fitnes, Bank, Apteka, Sklep, Hala sportowa, Kościół
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Lokalna
 • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska
 • Widok na: Panorama miasta, Podwórko, Inne budynki
 • Kierunek okien w pokojach: Wschód

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Alex T. Great Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa finansowego oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Alex T. Great Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk (80-244) przy Al. Grunwaldzka 82. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).