Reda

ul. Obwodowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
241 395 PLN
Cena za m2
4 968 PLN
Powierzchnia
48,59 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
5
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2021
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Numer oferty
1140/4883/OMS

Opis nieruchomości

Piękna elewacja i funkcjonalne wykończenie to cechy wyróżniające osiedle. Wszystkie budynki są w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Precyzyjne wykończenie i subtelne barwy sprawiają, że budynki prezentują się lekko i nowocześnie. Zastosowane najnowsze rozwiązania budowlane, zagwarantują wysoką izolacyjność akustyczną, gdyż zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest prywatność we własnym domu.

Hale garażowe zaaranżowane zostaną na dwa sposoby, oprócz właściwego przeznaczenia to na ich dachach funkcjonować będzie zielony taras z placem zabaw dla najmłodszych. Zieleń to częsty kolor na osiedlu- płaskie dachy również mają kolor lasu, a wokół całej inwestycji zorganizowano liczne ścieżki pisze i rowerowe, plac zabawy oraz wygodne ławki, co pozwoli na aktywne spędzania czasu nieopodal własnego domu.

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Basen, Fitnes, Komenda policji, Bazarek, Park, Bank, Apteka, Restauracja, Las, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest Alex T. Great Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres sekretariat@alextg.pl… czytaj więcej