Gdańsk

Jana Sobieskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
250 000 PLN
Cena za m2
11 726,08 PLN
Powierzchnia
21,32 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
2
Liczba pięter
5
Rok budowy
2020
Stan nieruchomości
Idealny
Numer oferty
1236/4883/OMS

Opis nieruchomości

Prywatny kampus akademicki w Gdańsku przy ulicy Sobieskiego 13, w odległości 5 minut piechotą od Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Medycznego.
Inwestycja składa się z dwóch pięciopiętrowych budynków, pomiędzy którymi umiejscowiona jest ogólnodostępna sala z punktami gastronomicznymi. Zamieszkać w nim będzie mogło prawie 500 studentów. W obiekcie są także pokoje do wspólnej pracy, pokoje rekreacyjne, sala eventowa, sala fitness i miejsca parkingowe.

Całość została zaprojektowana z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych oraz technologicznych, jak i potrzeb typowych dla docelowej grupy użytkowników. Przyjemne i estetyczne wnętrza oraz wysoka jakość wykończenia, a przede wszystkim zachowanie prywatności każdego mieszkańca to tylko niektóre z atutów tej inwestycji. Obsługa odbywać się będzie z wykorzystaniem aplikacji mobilnych, które przejmą część funkcji administracyjnych. Wysoki standard ochrony zapewni wszystkim mieszkańcom kampusu komfort i bezpieczeństwo.

Projekt kampusu uwzględnia wiek, potrzeby i zwyczaje przyszłych mieszkańców obiektu. Akademik ma w sobie wszystko co potrzebne, by stworzyć unikalny klimat przyjaznego kampusu i stać się preferowanym miejscem zamieszkania studentów z Polski i zagranicy. Bliskość uczelni, dogodna lokalizacja w ramach miasta sprawią, że nowy obiekt szybko zapełni się lokatorami. Inwestycja przygotowana została z uwzględnieniem doświadczeń istniejących już kampusów akademickich w Stanach Zjednoczonych oraz Skandynawii.

ATUTY INWESTYCJI:

Bezobsługowa: zakup lokalu związany jest z jednoczesnym objęciem zarządzania obiektem przez Operatora.

Dochodowa: Operator zapewnia min. 6% rocznego zwrotu z inwestycji.

Bezpieczna: Możliwość zapłaty w systemie 20/80.

Bezpieczna: Deweloper zapewnia możliwość odkupu lokalu po 5 latach w cenie zakupu.

Bezpieczna: Realizacja inwestycji jest pod stałym nadzorem banku kredytującego.

Parametry dodatkowe

  • Typ balkonów: Brak
  • Winda: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Apteka, Sklep, Uczelnia, Plac zabaw, Szkoła, Bank, Centrum handlowe, Park, Hala sportowa
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Tramwaj, Autobus

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest Alex T. Great Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres sekretariat@alextg.pl… czytaj więcej