Gdańsk

Jana Sobieskiego 13

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
250 000 PLN
Cena za m2
11 737,09 PLN
Powierzchnia
21,30 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
2
Liczba pięter
5
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2020
Numer oferty
1240/4883/OMS

Opis nieruchomości

Atuty inwestycji:

Bezobsługowa: zakup lokalu związany jest z jednoczesnym objęciem zarządzania obiektem przez Operatora.

Dochodowa: Operator zapewnia min. 6% rocznego zwrotu z inwestycji.

Bezpieczna: Możliwość zapłaty w systemie 20/80.

Bezpieczna: Deweloper zapewnia możliwość odkupu lokalu poprzez umowę pierwokupu.

Bezpieczna: Realizacja inwestycji jest pod stałym nadzorem banku kredytującego.

Prywatny kampus akademicki w Gdańsku przy ulicy Sobieskiego 13, w odległości 5 minut piechotą od Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Medycznego.
Inwestycja składa się z dwóch pięciopiętrowych budynków, pomiędzy którymi umiejscowiona jest ogólnodostępna sala z punktami gastronomicznymi. Zamieszkać w nim będzie mogło prawie 500 studentów. W obiekcie są także pokoje do wspólnej pracy, pokoje rekreacyjne, sala eventowa, sala fitness i miejsca parkingowe.

Całość została zaprojektowana z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych oraz technologicznych, jak i potrzeb typowych dla docelowej grupy użytkowników. Przyjemne i estetyczne wnętrza oraz wysoka jakość wykończenia, a przede wszystkim zachowanie prywatności każdego mieszkańca to tylko niektóre z atutów tej inwestycji. Obsługa odbywać się będzie z wykorzystaniem aplikacji mobilnych, które przejmą część funkcji administracyjnych. Wysoki standard ochrony zapewni wszystkim mieszkańcom kampusu komfort i bezpieczeństwo.

Projekt kampusu uwzględnia wiek, potrzeby i zwyczaje przyszłych mieszkańców obiektu. Akademik ma w sobie wszystko co potrzebne, by stworzyć unikalny klimat przyjaznego kampusu i stać się preferowanym miejscem zamieszkania studentów z Polski i zagranicy. Bliskość uczelni, dogodna lokalizacja w ramach miasta sprawią, że nowy obiekt szybko zapełni się lokatorami. Inwestycja przygotowana została z uwzględnieniem doświadczeń istniejących już kampusów akademickich w Stanach Zjednoczonych oraz Skandynawii.

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest Alex T. Great Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres sekretariat@alextg.pl… czytaj więcej