O Nas

Kiedy ponad 10 lat temu  pracowaliśmy w oddziałach najbardziej prestiżowych instytucji finansowych i renomowanych korporacji, doskonale wiedzieliśmy, że „nie o to nam chodzi”. Mieliśmy dość uwierających, korporacyjnych „gorsetów”, urzędowego tonu i kłopotliwych ograniczeń. W każdym z nas powoli kiełkowało pragnienie stworzenia firmy przyjaznej klientom, otwartej na ich potrzeby i problemy.

Owocem naszych starań jest Alex T. Great – firma z branży finansowej i nieruchomości, skupiająca doświadczonych, kompetentnych i przyjaznych klientom ekspertów. 

Od 2008 roku, każdego dnia udowadniamy naszym klientom, że specjalista finansowy może być życzliwym, wspierającym partnerem. Partnerem, który reprezentując wielu klientów jest dla banku dużo silniejszy niż pojedynczy klient.

Dzięki szerokiemu doświadczeniu, popartemu wieloma sukcesami, pomożemy Ci dobrać dostosowany do Twoich potrzeb produkt finansowy – kredyt hipoteczny, gotówkowy, konsolidacyjny, polisę ubezpieczeniową czy program inwestycyjny. Pomożemy wypełnić potrzebne dokumenty oraz pokażemy możliwości, jakie stawia przed Tobą rynek produktów bankowych.

Służymy wsparciem, wiedzą i zaangażowaniem, gwarantując rzetelność działania. Znamy procedury bankowe oraz oferty poszczególnych instytucji. Mamy świadomość zarówno ograniczeń, jak i możliwości wynikających ze współpracy z każdą z nich.

Wykorzystując dotychczasowe doświadczenie i zdobywając nową wiedzę jesteśmy autonomicznym podmiotem rynku doradztwa finansowego w Polsce. Nie jesteśmy powiązani kapitałowo ani osobowo z jakąkolwiek instytucją finansową.

Nasi Eksperci zawsze działają uczciwie, fachowo i zgodnie z biznesową etyką. Najlepszym tego dowodem jest certyfikat jakości, przyznany nam przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych.

„Zasady Dobrych Praktyk Przedsiębiorstw Finansowych”, dostępne są na stronie Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych. Można się z nimi zapoznać, wybierając poniższy link:

Zasady Dobrych Praktyk – KPF

Alex T. Great Finanse i Nieruchomości: Jeden cel, wiele możliwości.


Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: